Referencie

Referencie

 

Povedali o nás ...

Profesionálne kurzy

 

Jazykový kurz CAE hodnotím vysoko pozitívne, od prvého momentu, t.j. privítania v rodine, samotného štúdia počas kurzu (vrátane registrácie a oboznámenie s prostredím) a pobytu v rodine. Lektori boli maximálne otvorení prispôsobiť sa našim požiadavkám (okruhmi), na ktoré sme sa chceli počas kurzu zamerať. Veľmi kladne taktiež hodnotím veľa materiálov poskytnutých počas a po skončení každého vyučovacieho bloku, využiteľných pri reálnej komunikácii v anglickom jazyku. Ubytovanie v rodine bolo veľmi príjemné, p. Hedda Jones spolu s manželom boli veľmi komunikatívni, preberali sme aktuálne témy v UK, Brexit a pod. a boli taktiež pohostinní.

 Za mňa žiadne negatívne postrehy počas celého pobytu nenastali. 

Veľmi pekne Vám ďakujem za sprostredkovanie tejto možnosti.

Andrej B.

 

 

Čo sa týka kurzu a lektorov, tak to bol veľmi užitočne strávený týždeň. Mne osobne to veľmi pomohlo, hlavne “1 vs.1 ” hodiny, kde som a opýtal na čokoľvek s čím som si nebol istý. Taktiež som dostal veľa nových užitočných fráz ktoré môžem použiť v mojej profesii. Akurát som si začal všímať aj niektoré chyby, ktoré mi boli vytknuté aj u iných nie originál speakerov. Voľný čas v Cambridge beží strašne rýchlo, lebo je tam stále čo vidieť a kde sa zabaviť.  

Neviem, čo by som dal ako mínus, lebo celkový dojem bol veľmi dobrý a asi by som v budúcnosti nič nemenil na priebehu tohto kurzu.

Marian M.

 

CAE kurz:

Varianta 50:50 bola vyhovujúca, učitelia sú profesionáli, svoju prácu odviedli poctivo, bolo dobre, že sa striedali, 2. týždeň sme mali 2 nových učiteľov. 1. týždeň bolo menšie mínus, že sme boli 3 Slováci v jednej grupe, ale iná varianta nebola, nakoľko nebolo viac študentov (študentka z Chile mala všetky lekcie 1:1)

2. týždeň prišla nová študentka zo Španielska a ta sa striedala s nami v skupinách

Ubytovanie:

Priznám sa, z toho som mal najväčšiu obavu, teraz palec hore a veľmi vysoko, absolútna spokojnosť, veľmi milá, priateľská rodinka, mam teraz celkom iný pohľad na Angličanov, dúfam, že príjmu moje pozvanie na Slovensko.

Strava:

Moja rodina ma varenie ako veľké hobby, tak som sa mal ako kráľ. Výborné jedlo, ponúkli mi veľa národných jedál, samozrejme nikdy sa nezabudlo na dezert, 100 bodov zo sto  

Celkový prínos:

Hodnotím veľmi pozitívne, nove skúsenosti, spoznávanie ľudí v inej krajine, výučba cudzieho jazyka týmto spôsobom ma na mňa pozitívny vplyv, páči sa mi to.

Plusy:

Môžem len a len doporučiť takýto druh pobytu na výučbu jazyka, veľmi dobrý nápad

Mínusy:

Žiadne, tak možno počasie 1. týždeň - pršanie, chlad, hmla - ale každé ráno to vykompenzoval Mr. Ian Chisholm (course director) pozdravom: WELCOME IN ENGLAND

Viktor K.