Old Buckenham Hall (12-15 rokov) 2 týždne

Informácie o kurze

  

 

 

OLD BUCKENHAM HALL
MLÁDEŽNÍCKY REZIDENČNÝ KURZ (12-15 rokov)

■ Maximálna veľkosť triedy – 12 študentov
■ Všetky náklady sú zahrnuté v cene (vr. letiskových transferov a poistenia)
■ Bezpečné vidiecke prostredie s 24 – hodinovým dozorom
■ 15 plných vyučovacích hodín angličtiny týždenne (1hod=60minút)
■ Pomer CAE personál/študenti 1 : 6
■ Pravidelné výlety (dva celodenné - Londýn, Cambridge)
■ Súkromné tenisové kurty, vyhrievaný bazén, športová hala, ihriská a golfové ihrisko
■ Ubytovanie na internáte priamo v areáli školy (zdieľané izby 2-8 študentov)

Old Buckenham Hall, tak ako Moreton Hall a Princess Helena College má výhradné právo používať krásne budovy s veľkými učebňami, knižnicu, IT centrum a komfortné ubytovanie, nádherné športové zariadenia a tiež celý areál.

Dostaneme vás k nám bezpečne...

Zástupcovia CAE sa s vami stretnú v nedeľu pred začatím kurzu a vezmú vás do OBH.  Na letisku budeme mať na sebe farebnú  identifikáciu a budeme držať tabuľku CAE.  CAE potvrdí tvoj bezpečný príjazd e-mailom tvojej rodine. Po skončení kurzu vás odvezieme späť na letisko a zamestnanci CAE neopustia letisko kým vaše lietadlo neodletí. Transfery z/na letisko sú k dispozícií z/na Stansted, Luton, Heathrow a Gatwick a pre lety prichádzajúce medzi 09:00 a 19:00 v nedeľu pred začiatkom kurzu a pre lety odlietajúce medzi 09:00 a 19:00 v sobotu po ukončení kurzu. Ak však budete chcieť prísť alebo odísť v inom čase, alebo na iné letisko, za poplatok to vieme zabezpečiť. 

 

Váš letný kurz

Naše kurzy na OBH trvajú 2 týždne, ale môžete prísť aj na 4 týždne. Zistíte, že hodiny sú veľmi odlišné ako výučba angličtiny doma. V jednej triede nikdy nie je viac ako 11 ďalších študentov. Stretnete tu veľa ľudí z rôznych krajín. Doteraz študovali na CAE študenti z viac ako 65 rôznych krajín! To znamená, že budete mať množstvo príležitostí precvičiť si angličtinu so spolužiakmi....... vyučujeme akékoľvek úrovne od začiatočníkov až po pokročilých (ale nie úplných začiatočníkov).

Vaše lekcie

V triedach strávite veľa času rozprávaním a počúvaním a budete mať príležitosť zlepšiť aj čítanie a písanie. Vieme, že ľudia sa najlepšie učia jazyk, ak robia zaujímavé veci, preto náš tím kvalifikovaných a energických učiteľov vám pomôže vybrať aktivitu, ktorá sa vám bude najviac páčiť. Aktivity trvajú celý deň, od momentu, keď sa ráno zobudíte až pokým pôjdete spať. Budete mať obrovské množstvo príležitostí používať angličtinu v reálnych situáciach - budete sa čudovať, ako rýchlo sa naučíte komunikovať v angličtine. Ktovie, možno budete dokonca snívať v angličtine! Domov si zoberiete vlastné CAE portfólio - nádherný záznam lekcií, aktivít, výletov a nových priateľstiev. Dúfame, že to potom ukážete vašej rodine a priateľom a budete hrdí na to, čo ste dokázali.

 

 

Ceny

CAE v Old Buckenham Hall (OBH) - Kurzy pre mládež s ubytovaním v rezidencii (12 - 15 rokov)

 

Omlúvame sa, ale presné termíny a ceny na leto 2021 vzhľadom k momentálnej situácii ešte nie sú k dispozícii.

 

 

 

Ubytovanie a voľný čas

  

OLD BUCKENHAM HALL
MLÁDEŽNÍCKY REZIDENČNÝ KURZ (12-15 rokov)

Vaše ubytovanie

OBH je rezidenčná letná škola, čo znamená, že budete spať na akademickom internáte s max. 7 ďalšími študentmi (1 až 8). Stravovať sa budete v škole spolu s priateľmi a učiteľmi, ak pôjdete na celodenný výlet, tak vám pripravíme balíček s obedom.

  

Aktivity na OBH

OBH ponúka mnohé aktivity a výborné športové možnosti. Vlastne, ak preferuješ aktívnu výučbu angličtiny, v tom prípade si myslíme, že OBH je tá správna voľba... budeš mať možnosť sa špecializovať na jeden šport alebo aktivitu, alebo skúsiť rôzne športy a aktivity.

  • Popoludní je štúdium rozdelené na dve polovice. V prvej časti si môžu deti vyskúšať niečo, čo nikdy predtým nerobili - možnosť filmovej tvorby alebo golf - zatiaľ čo v druhej časti môžu prejsť na svoje obľúbené činnosti, ktoré si študent sám vyberie, ako sú napr. baseball či modelárstvo. Je takmer nemožné vymenovať všetky aktivity, ktoré ponúka OBH, pretože máme vždy nové nápady! Je tu futbal, tenis, baseball, volejbal, plávanie, basketbal, bedminton, rovnako ako umenie, remeslá, herectvo a tanec.
  • Večer máte program ako filmy, tematické párty, diskotéky, kvízové večery a talentové súťaže - budete tak zaneprázdnení a ani nevšimnete, že robíte všetky tieto veci v angličtine a užívate si to.
  • V rámci každého kurzu sú výlety, v stredy a v soboty. Starostlivo zorganizovaná exkurzia môže byť do Londýna, kde budete mať možnosť vidieť slávne pamiatky a tiež ísť na nákupy.

 

Starostlivosť

Každé CAE cenrum ponúka priateľské a predovšetkým bezpečné prostredie.

  • Tínedžeri sú pod dohľadom 24 hodín denne a nemôžu bez sprievodu opustiť priestory školy.
  • Je úplne normálne, že na začiatku kurzu môžete pociťovať smútok za domovom, ale naši zamestnanci sú v tomto veľmi skúsení. Bohatý a pestrý program takmer vždy znamená, že na smútok za rodinou rýchlo zabudnete.
  • Máme vyškolených zamestnancov, ktorí sú kedykoľvek k dispozícii podať prvú pomoc v prípade núdze. V prípade menších problémov vás zoberieme k miestnemu doktorovi. Vo vážnejších prípadoch vás zoberieme do nemocnice, poprípade zabezpečíme váš let domov (vaša poistka kryje tieto náklady).

Čo je v cene?

Jediné, čo si potrebujete priniesť je vreckové, perá a ceruzky! Všetko ostatné - transfér z letiska, ubytovanie, štúdium, jedlo, 24-hod. dozor, zdravotná starostlivosť, poistenie, výlety, exkurzie, športy, vstupeky - je zahrnuté v cene kurzu.

  

Ako sa prihlásim?

Stačí len vyplniť prihlášku a odovzdať ju JVB Consulting (zástupca CAE v SR).  Potvrdíme rezerváciu a zašleme vám všetky potrebné informácie. Začneme pripravovať všetky veci potrebné na váš pobyt v OBH. Nikdy nezabudnete na OBH a na nových priateľov z celého sveta. 

Old Buckenham Hall 

Príklad dňa

Ráno
7.30 Vstávajte “Dobré ráno! Je čas vstávať!.”
8.00 Raňajky
8.45 Ranná príprava
9.00 Hodina angličtiny: jazyk a slovná zásoba
10.00 Prestávka
10.15 Lekcia angličtiny: rozvíjanie schopností čítanie a písanie
11.15 Prestávka
11.30 Lekcia angličtiny: príprava na exkurziu do Londýna!
12.30 Obed a voľný čas

Popoludnie
13.30 Poobedná príprava
13.45 Activity: tvoj denný výber špotových aktivít a alebo tvorbu filmu alebo časopisu
17.15 Voľný čas
18.00 Domáca úloha/Portfólia

Večer
18.30 Večera
19.30 Mini olympiada: tvoja šanca na zlato!
21.30 Domové stretnutie a čas na čítanie a písanie domov
22.00 Večierka “Dobrú noc! Sladké sny!”

Galéria

Kontakt