Cambridge Academy of English

Cambridge Academy of English

 

 

Cambridge Academy of English bola založená v roku 1975 a od svojho otvorenia registruje viac ako 33.000 ľudí všetkých vekových kategórií z viac ako 75 rôznych krajín, ktorí študovali na CAE.

Na CAE nájdete priateľské, starostlivé a vysoko motivujúce prostredie, ktoré je ideálne pre študentov, ktorí sa chcú učiť angličtinu. Nachádzame sa v príjemnej a veľmi bezpečnej vilovej štvrti na okraji Cambridge (15 minút autobusom od centra tohto svetovo presláveného univerzitného mesta). Všetky naše hostiteľské rodiny sú v dosahu školy - zvyčajne len vzdialenosť na pešo.
Každý študent prichádzajúci do CAE je pre nás špeciálny a jedinečný, s konkrétnymi potrebami a predstavami. Sme dostatočne malí na to, aby každý študent mohol byť pre nás dôležitý ako jednotlivec, ale aj dostatočne veľkí na to, aby sme Vám poskytli širokú škálu kurzov a úrovní.

Sme radi, že môžeme predstaviť štyri letné centrá, ktoré navštevujú mladí študenti každý rok. Každé zo štyroch stredísk má svoje prednosti a charakteristiky a každé je prispôsobené konkrétnej vekovej skupine. Niektoré dôležité znaky, ktoré sú spoločné pre všetky:

  • Žiadne z našich centier nevezme veľkú skupinu študentov z jednej krajiny. V triede nie je nikdy viac ako 12 študentov.
  • Kurzy sú celkom náročné: 15-20 hodín (plných 60 min) výučby, učenie stimulujúceho a dynamického typu, ktoré je pravdepodobne celkom odlišné od všetkého, čo naši mladí klienti zažili doma.
  • Deti a mládež vo všetkých našich centrách začínajú svoje kurzy naraz. Deti prídu a nezistia, že sú nováčikmi medzi ostatnými študentmi, ktorí sa všetci navzájom spoznali predchádzajúci týždeň.
  • K dispozícii je vždy výber z niekoľkých športových a mimo-športových aktivít v popoludňajších hodinách.
  • Exkurzie do miest, ktoré sú nie len vzdelávacie ale aj zaujímavé a zábavné.

Náš cieľ je jednoduchý: Vrátiť našich mladých študentov späť do svojich krajín so schopnosťou rozprávať a rozumieť angličtine omnoho viac, než predtým ako prišli k nám. Veríme, že to dosiahneme len vtedy, keď sa budú študenti stále pohybovať a zabávať v priateľskom, autentickom, anglicky hovoriacom prostredí, ktoré nie je príliš veľké a v ktorom nedominuje jedna alebo dve národnosti.
Ďalšou výhodou je, že poplatky za všetky naše kurzy sú all-inclusive t.j. nie sú tam žiadne ďalšie príplatky, ktoré by mladí ľudia museli zaplatiť po príchode k nám.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

                       

      John Barnett                                            Yvonne Chapman
         Principal                                  Director of Young Learner Courses

                                           

 

JVB Consulting s.r.o.

Exkluzívny zástupca CAE na Slovensku pre Vás bezplatne zabezpečuje:

• Osobná konzultácia s klientom, výber najvhodnejšieho programu podľa úrovne angličtiny, veku, záujmov, Vašich požiadaviek a typ ubytovania
• Kvalifikovaná pomoc pri vypľňaní formulárov v anglickom jazyku
• Preklady dokumentov spojených s pobytom
• Zabezpečenie rezervácie pobytu
• Komunikácia so školou v prípade akýchkoľvek špeciálnych požiadaviek klienta
• Vysoko kvalifikovaný tím s osobnými skúsenosťami so CAE Academy

Všetky otázky ohľadom ponúkaných kurzov nám píšte na: info@jvbconsulting.eu, alebo volajte na 0911 078 222, 0948 301 777