Cambridge kurzy

item1

Moreton Hall (9-13 rokov)2 týždne

Detský od 8 do 17 rokov

Moreton Hall je súkromná internátna škola, ktorá sa v lete stáva centrum pre CAE - detský rezidenčný kurz. Nachádza sa v meste Bury St Edmunds - malé, priateľské mesto, 35 minút autom na východ od Cambridge.

viac
item1

Old Buckenham Hall (12-15 rokov) 2 týždne

Detský od 8 do 17 rokov

Old Buckenham Hall - obyčajne ho nazývame len "OBH" je určený pre mladých ľudí vo veku od 12 až 15 rokov. OBH je súkromná anglická internátna škola v krásnom anglickom grófstve Suffolk, neďaleko Cambridge a na dosah z hlavných letísk.

viac
item1

Princess Helena College (14-17 rokov)2 týždne

Detský od 8 do 17 rokov

Chcete zažiť v lete veľa zábavy a zároveň sa učiť angličtinu? Chceli by ste študovať s tínedžermi z celého sveta? Spoznávať nových priateľov, športovať a robiť rôzne aktivity a to všetko v angličtine? Ak áno, potom Princess Helena College je tým pravým miestom pre vás!

viac
item1

Všeobecná angličtinaod 420€ za týždeň

Dospelý od 17 rokov

Všeobecné kurzy angličtiny sú vhodné pre študentov, ktorý majú záujem ďalej pokračovať v štúdiu na Britskej, Americkej, alebo inej univerzite kde je vyučovacícm jazykom angličtina, ale aj pre dospelých, ktorí sa chcú zdokonaliť v angličtine, poprípade absolvovať jednu z Cambridge skúšok.

viac
item1

Angličtina pre študentov ekonómie a obchodu1650€ za 4 týždne

Dospelý od 17 rokov

Tento kurz je založený na báze tréningu jazykových zručností a využíva systém flexibilného výberu "voliteľných predmetov" s lekciami všeobecnej angličtiny v dopoludňajších hodinách a so 6 lekciami špecifického obchodného jazyka a zručností v popoludňajších hodinách.

viac
item1

Angličtina pre študentov právaod 1860,00€ za 3 týždeň

Dospelý od 17 rokov

CAE má dlhoročné skúsenosti s výučbou právnej angličtiny a je jediným British Council uznávaným centrom v Cambridge, ktorý ponúka pravidelné kurzy ANGLIČTINA PRE ŠTUDENTOV PRÁVA.

viac
item1

Odborná angličtinaod 1190€ za týždeň

Profesionálny od 25 rokov

Profesionálne cetrum poskytuje špelcializované, intenzívne kurzy angličtiny, ktoré sú priamo zamerané na vašu prácu. Zdokonalíte si angličtinu v skupine s ďalšími odborníkmi z rôznych oblastí a krajín a tiež na individuálnych hodinách 1:1 Face to Face.

viac
item1

Kurzy angličtiny v Trenčíne10 alebo 12 týždňový kurz

Jazykové kurzy v Trenčíne

Britská jazyková škola Oxford School Slovakia v Trenčíne

viac